„Karta walutowa to idealne rozwiązanie dla osób podróżujących, które cenią wygodę, oszczędność oraz bezpieczeństwo płatności podczas podróży. Koszty wydatków za granicą mogą być mniejsze nawet do 10%. „

                  Nasi klienci zyskują:
 – dostęp do wszystkich produktów bez
    dodatkowych kosztów 
 – atrakcyjne kursy 14 walut bez spreadu
 – możliwość negocjacji kursu z dealerem,
    tel. +48 22 101 58 80, wew. 2
 – tanie i szybkie przelewy bankowe
 – karty walutowe bez zakładania rachunku
    walutowego
 – narzędzia do ograniczania ryzyka
    kursowego: rezerwacja kursów
 – narzędzia do ograniczenia ryzyka
   współpracy z kontrahentem:
rachunek
   powierniczy escrow

Sekcja: KANTOR ONLINE
 
Wymiana walut on-line na platformie Trejdoo to oszczędność czasu i pieniędzy, ponieważ transakcje dokonywane są online oraz oparte są na średnim kursie rynkowym stosowanym na globalnych rynkach finansowych.
Wymieniając walutę online klienci nie ponoszą kosztów spreadu, mają dostęp do swojego portfela 24/7 oraz do automatycznego systemu rozliczania transakcji.
Walutę można wymienić po wybranym kursie dostępnym na giełdzie walut (wymiana społecznościowa) lub kursie negocjowanym z dealerem.
Dzięki kantorowi online Klienci mogą zaoszczędzić do 10 % na każdej transakcji. 

 

 

Sekcja: PRZELEWY KRAJOWE I ZAGRANICZNE
Poprzez platformę Trejdoo.com realizowane są przelewy do wszystkich banków w Polsce i na świecie. Realizacja przelewów odbywa się poprzez przez Instytucję Płatniczą i to, co je wyróżnia to bardzo niskie koszty  i szybki czas realizacji. Przelewy realizujemy bez konieczności zakładania rachunku walutowego online 24/7. 

 

Sekcja: KARTY WALUTOWE PREPAID
Karta walutowa prepaid jest kartą płatniczą, dostępną w 4 walutach: PLN, EUR, GBP i USD i jest przeznaczona do realizacji płatności internetowych, bezgotówkowych i wypłat z bankomatów w kraju i za granicą.  Jest kartą na okaziciela, dlatego może z niej korzystać więcej niż jedna osoba. Można ją zasilać online i 24/7 i nie wymaga podpisania umowy lub zakładania rachunku.
                                                                                Korzyści dla osób posiadających kartę walutową
– oszczędność z uwagi na kursy bez spreadu z kantoru online oraz niskie koszty przewalutowania – nawet do 10 %
– brak formalności, ponieważ – karta wydawana jest bez umowy – wystarczy się zarejestrować online

– bez dodatkowych kosztów związanych z otwarciem i utrzymaniem rachunku walutowego, ponieważ karta nie jest powiązana z rachunkiem
– bezpieczeństwo – transakcje są gwarantowane przez Instytucję Płatniczą, a karta posiada limity bezpieczeństwa i usługę charge back
Karta walutowa to idealne rozwiązanie dla osób podróżujących, które cenią wygodę, oszczędność oraz bezpieczeństwo płatności podczas podróży. Koszty wydatków za granicą mogą być mniejsze nawet do 10%. 

 

ikonki 1

Sekcja: ESCROW
Escrow jest rachunkiem powierniczym, gdzie strony umowy kupna i sprzedaży zabezpieczają, czyli deponują środki transakcji, które są uwalniane dopiero w momencie spełnienia warunków umowy. Platforma Trejdoo gwarantuje bezpieczeństwo przechowywania środków pieniężnych do momentu rozwiązania lub rozliczenia kontraktu. Dzięki Escrow można zabezpieczyć każdą transakcję finansową, zarówno w obrocie krajowym jak i międzynarodowy.

Sekcja: REZERWACJA KURSÓW
 Rezerwacja kursów wymiany walut to transakcja kupna lub sprzedaży danej waluty na termin dłuższy niż ten sam dzień roboczy, po kursie ustalonym w dniu zawierania rezerwacji. Aby dokonać rezerwacji wystarczy tylko 5 % wartości transakcji.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress